Rezervacija

Leiskite "Mobio Diko" komandai rengti jūsų renginį skoningai!

Maistas vestuvėms

Mobis Dikas yra įmonė, kuri siūlo nekasdienius dienos pietūs kasdien. Prekiauja maisto paruoštukais ir gamina maistą renginiams visoje Lietuvoje. Mes specializuojamės įvairių renginių maisto gaminime, įskaitant vestuves, krikštynas, gimtadienius ir įmonės vakarėlius. Mes pasiruošę padėti jums sukurti maisto meniu, kuris atitiks jūsų pageidavimus ir poreikius. Mes siūlome platų maisto paruoštukų pasirinkimą, dar platesnį renginių maitinimo meniu, kuris padės jums lengvai ir greitai pasiruošti maistą renginiams. Mūsų aukštos kokybės produktai ir profesionalus požiūris užtikrins, kad jūsų renginys būtų ne tik skanus, bet ir stilingas. Susisiekite su mumis, kad gautumėte daugiau informacijos apie mūsų paslaugas

Privačios vakarienėsMaistas vestuvėmsKrikštynų šventėsĮmonių renginiaiGimtadieniaiKonferencijos

  Paella su jūros gerybėmis

  Privati vakarienė

  Nustebink nedidelę ar didesnę grupę draugų savo namuose su degustacine vakariene. Namie, neišėjus iš jų. Indais, įrankiais, gėrimais ir padavėjais pasirūpiname. Reikia valytojos po vakarėlio? Bus.

  Maisto paruoštukai

  Maistas vestuvėms

  Tegul ši įsimintina šventė tampa dar įsimintinesnė! Dekoras, vedėjai, organizatoriai. Galime parekomenduoti ir pasiūlyti geriausią variantą!

  Midijos

  Krikštynų šventės

  Vieno kąsnio užkandžiai

  Įmonių renginiai

  Tuno carpaccio

  Asmeninės šventės

  Prie jūros kranto ar sodyboje. Elektrą ir įrangą atsivešime! Keliaujame po visą Lietuvą.

  Tuno tartarai

  Seminarai/Konferencijos

  Kava, arbata, puodeliai, pietūs, vakarienė! Aptarnaujame iki 1000 asmenų! Del didesnio skaičiaus prašome skambinti ir tartis. Pajausk kitokio pobūdžio konferenciją!